سپنتا
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من

تسلط در مکالمه زبان انگلیسی برای سنین گوناگون متفاوت می باشد


همانطور که می دانید چهار مهارت اصلی در زبان وجود دارد که شامل خواندن، گوش دادن، نوشتن و صحبت کردن است. اما چگونه می دانید مهمترین آن کدام است؟ مطابق دیدگاه جهانی کمبریج، همه آن ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند. با این حال ، برخی از کارفرمایان بر این باورند که مهارت ترجیح زبان خواندن است، که پس از آن امکان صحبت کردن فراهم می شود. برای درک بهتر به سایت https://dialolanguage.com/english-speaking-class/ مراجعه کنید و درباره نحوه توسعه زبان انگلیسی خود مطالعه نمایید.

همه چیز به اهداف شما بستگی دارد. وقتی صحبت از سفر یا سفرهای کاری به کشور دیگری می شود، صحبت روان و با تلفظ خوب مطمئنا مفید خواهد بود. اگر می خواهید در کشور های انگلیسی زبان با افراد بومی مکالمه کنید، بهبود نوشتن شما (رایتینگ) به شما کمک می کند تا بتوانید قبل از صحبت کردن به خوبی خود را با ساختار ها و عبارت های گوناگون آشنا کنید.

بنابراین چگونه می توان زبان انگلیسی را به طور مؤثر مطالعه کرد؟ در هر صورت، حفظ تعادل بین این چهار مهارت اصلی هنگام مطالعه مهم است. مهارت داشتن در تنها یکی از آنها برای داشتن مهارت خوب در یک زبان کافی نیست. قبل از اینکه بتوانید ماهرانه بنویسید، باید خوب بخوانید. از طرف دیگر، برای پاسخگویی با سهولت، لازم است بتوانید جانشینی کلماتی را که می شنوید تشخیص دهید و همچنین آن ها را درک کنید.

همانطور که مشاهده می کنید، هر مهارت به مهارت دیگری متکی است. بنابراین بهترین راه برای یادگیری یک زبان ایجاد، داشتن یک برنامه یادگیری متعادل است. به عنوان مثال، شما می توانید انگلیسی را با فیلم هایی با آموزش زیرنویس همزمان گوش دادن و خواندن یاد بگیرید. همچنین می توانید به طور مرتب کتاب های گوناگون را بخوانید یا به پادکست ها گوش دهید و سپس در مورد آن ها با دوستان صحبت کنید.

از منابع آموزشی استفاده کنید که مطابق با سطح شما باشد:

آیا می خواهید زبان انگلیسی را از صفر تا حداقل سطح فوقانی B2 در مدت زمان کوتاه یاد بگیرید؟ منابع مطالعاتی را انتخاب کنید که برای سطح شما مناسب باشد یا کمی چالش برانگیز است. به عنوان مثال، اگر شما هنوز یک مبتدی هستید، نیاز به یادگیری زبان انگلیسی با خواندن اخبار نخواهد بود. در عوض از منابع آموزشی که ساده تر است استفاده نمایید.

علاوه بر این، مطمئن شوید منابعی که استفاده می کنید خیلی ساده نیستند. اگر که به مطالعه علاقه مند هستید، خواندن کتاب های داستان برای بچه ها گزینه ای مناسب می باشد. البته درک هر کلمه در صفحه می تواند باعث شود شما اعتماد به نفس خود را بیشتر کنید. اما شما می توانید وقت گرانبهای خود را صرف تمرکز روی کلماتی کنید که از قبل می دانید.

سعی کنید واژگان را در متن یاد بگیرید:

چگونه زبان انگلیسی را به بهترین روش یاد بگیریم؟ حتی سعی نکنید به خاطر سپردن کلمات برگرفته از بستری که در فرهنگ لغت با آن روبرو شده اید. یک راه عالی برای ایجاد واژگان گسترده این است که اطمینان حاصل کنید که کلمات موجود در لیستی که شما می آموزید مربوط به یک زمینه قوی است. یادگیری کلمات و عبارات جدیدی که در برخی از متن ها، دیالوگ ها، پادکست ها، کتاب ها، فیلم ها و غیره می یابید این زمینه به شما کمک می کند تا معنی کلمات و نام های ناشناخته را بفهمید که در چه موقعیت هایی از آن ها استفاده می شود. به هر حال، انجام این کار همچنین می تواند به شما در بهبود دستور زبانتان (گرامر) کمک کند.

اعتماد به نفس خود را از طریق تمرین روزانه بیشتر کنید. اگر می خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید، به طور مرتب از آن استفاده کنید و لزوماً نیازی نیست که برای آن به یک کشور انگلیسی زبان بروید. بسترهای نرم افزاری و کلاس های آموزشی بسیار خوب همانند دوره های دایلو وجود دارد که می تواند به شما در یادگیری این زبان بسیار مفید باشد.

همچنین برنامه های مختلف تلفن همراه وجود دارد که به شما امکان می دهد با افراد جامعه جهانی یادگیری گفتگو داشته باشید. امروزه اینترنت با گوش دادن به پادکست ها، تماشای فیلم، برقراری ارتباط با دیگران و غیره فرصت های فراوانی برای یادگیری زبان انگلیسی فراهم می کند، همچنین سایت هایی برای یادگیری زبان انگلیسی با متن ترانه ها وجود دارد. فقط روشی را انتخاب کنید که برای شما مناسب ترین باشد و یادگیری زبان انگلیسی را به عادت روزمره خود تبدیل کنید.

برنامه مطالعاتی و تمرینات خود را پیش ببرید و انجام دهید:

از اشتباه کردن نترسید. یادگیری زبان فرصتی عالی برای رشد شخصی و پیشرفت مداوم است. بنابراین هنگام برقراری ارتباط با افراد بومی یا زبان آموزان با سطح و تسلط بالاتر، نگران نباشید جم